Anping Shuxin Wire Mesh Manufactory Co., Ltd.

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Anping Shuxin Wire Mesh Manufactory Co., Ltd.

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Anping Shuxin Wire Mesh Manufactory Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Anping Shuxin Wire Mesh Manufactory Co., Ltd. Certyfikaty
Produkt otrzymał na czas. Jakość produktu jest dobra. Obsługa klienta jest bardzo przychylna. bezproblemowa transakcja. nie zawaham się zamówić ponownie następnym razem.

—— Ventas

Jakość jest niezawodna! Thanks.Product otrzymał na czas.

—— Buena

Świetny sprzedawca!!!!! Praca z Tobą jest bardzo pomocna, nie martw się o żadne problemy z jakością.

—— Piotr

Jestem od wielu lat bardzo szczęśliwymi i godnymi zaufania dostawcami.

—— Sworld

Anping Shuxin Wire Mesh Manufactory Co., Ltd.

1 2 3 4
Anping Shuxin Wire Mesh Manufactory Co., Ltd. Anping Shuxin Wire Mesh Manufactory Co., Ltd. Anping Shuxin Wire Mesh Manufactory Co., Ltd. Anping Shuxin Wire Mesh Manufactory Co., Ltd.
Company Stock Machine Loading

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : SHUXIN
Ilość pracowników : 120~150
Coroczne wyprzedaże : 300000-500000
Rok założenia : 2013
pc Export : 80% - 90%
Firma Anping Shuxin Wire Mesh Manufactory Co., Ltd , została założona w 2013 roku, jest profesjonalnym producentem zajmującym się badaniami, rozwojem, produkcją, sprzedażą i serwisem bariery obronnej, zgrzewanym pudełkiem gabionowym, ogrodzeniem z siatki drucianej, klatką dla kurcząt.

Znajdujemy się w mieście Heping County hengshui z dogodnym dostępem do transportu. Dedykowane do ścisłej kontroli jakości i przemyślanej obsługi klienta, nasi doświadczeni pracownicy są zawsze gotowi do omówienia Twoich wymagań i zapewnienia pełnej satysfakcji klienta.

W ostatnich latach nasza firma wprowadziła serię zaawansowanych urządzeń, w tym spawanej siatki drucianej, maszyny do cięcia, giętarki, pompy powietrza. Posiadamy silną siłę techniczną, naukowe zarządzanie i pełne środki kontroli, aby zagwarantować produkty z drutu żelaznego wysokiej jakości. Będziemy z najbardziej preferencyjną ceną, najlepszą jakością w obliczu klienta.

Ponadto uzyskaliśmy certyfikaty ISO, CE UE. Dobrze sprzedające się we wszystkich miastach i prowincjach w Chinach, nasze produkty są również eksportowane do klientów w takich krajach i regionach, jak: Wielka Brytania, Francja, Niemcy, USA, Wielka Brytania, Kenia, Zambia, Filipiny, Tajlandia, Korea, Nowa Gwinea, Grecja, Meksyk. Przyjmujemy również zamówienia OEM i ODM. Niezależnie od tego, czy wybierzesz bieżący produkt z naszego katalogu, czy szukasz pomocy technicznej dla swojej aplikacji, możesz porozmawiać z naszym centrum obsługi klienta o swoich wymaganiach dotyczących zaopatrzenia.

Nasza firma zawsze kładzie nacisk na jakość dąży do przetrwania, do wiarygodności rozwoju celu, całym sercem dla klientów krajowych i zagranicznych, z wysokiej jakości produktów i usług na najwyższym poziomie.

Szczegóły kontaktu
Anping Shuxin Wire Mesh Manufactory Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Linda

Tel: +86 177 1003 8900

Faks: 86-318-7020290

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas